Dijital Araçları Öğrenin

Dijital Araçları Öğrenin

CSP Synergy Low Code Platformu ile kurumunuzun tüm içeriğini ve günlük iş akışını dijital ortamda yönetebiliyoruz. Videodan “CSP” Dijital Platform ve Önizleme aracı hakkında daha fazla bilgi edinmek için izleyin:

eBA ile Dijital Dönüşümde Akıllı Çözümler ile günlük iş akışınızın tamamını yönetebilir, iş süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz. Videoda “eBA” Dijital Platformu ve eBA'nın temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kurumsal strateji ve performans yönetimi için önde gelen gelişmiş platformlardan biri olan Ensemble: Süreç, Strateji ve Performans Yönetim Sistemi ile, tüm stratejik planları dijital olarak düzenleyebilir ve performansı farklı perspektiflerden değerlendirebilir, ayrıca süreçleri modelleyerek kurumsal mimariyi oluşturabilirsiniz: “Ensemble” Platformu ve temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin.

Varlık ve bakım yönetimi için önde gelen gelişmiş platformlardan biri olan BEAM: Süreç, Strateji ve Performans Yönetim Sistemi ile varlıklarınızla ilgili tüm envanter ve bakım süreçlerinizi tek bir platformda yönetebilir, varlıklarınızdan toplanan bilgileri yapılandırabilirsiniz. ölçülebilir ve raporlanabilir olması ve ilk günkü performansının alınması. “BEAM” Platformu ve temel özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin.

360 kalite operasyon yönetimi için önde gelen gelişmiş platformlardan biri olan QDMS: Süreç, Strateji ve Performans Yönetim Sistemi ve uçtan uca Risk ve Süreç Odaklı Entegre Yönetim Sistemi ile kalite belgelerinizin yaşam döngüsünü yönetebilir, kalite yönetimi için kalıcı çözümler planlayabilirsiniz. CAPA modülünde kronik sorunları çözebilir; Aksiyon modülünde günlük çalışma ve toplantı öğelerinizi planlayabilir; Denetim modülünde çeşitli denetim türlerinizin bulgularını etkin bir şekilde takip edebilir; QDMS Risk Yönetimi modülünde riskleri ve risk seviyelerini belirleyebilir ve çevre, sağlık ve güvenliğin (EH&S) entegre yönetimi ve raporlaması sonucu ortaya çıkan bir dizi sistemi kurabilirsiniz. “QDMS” Platformu ve temel özellikleri hakkında daha fazla daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin.

Çözümlerimiz Hakkında Bilgi Almak İstiyor musunuz?
Alttaki formu kullanarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.